Zgłoś naprawę

O firmie

Indutronic jest wiodącym dostawcą profesjonalnych usług serwisowych dla wielu najlepszych na świecie marek z rynku szeroko pojętej elektroniki przemysłowej. Naprawiamy głównie urządzenia pogwarancyjne, specjalizujemy się w serwisie:

  • falowników wszystkich producentów
  • zasilaczy przemysłowych
  • sterowników AC i DC
  • płyt sterujących
  • modułów PLC
  • paneli operatorskich i monitorów

Serwis tak różnorodnych urządzeń jest możliwy dzięki zespołowi inżynierów, techników elektroników i automatyków legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w serwisie elektroniki przemysłowej.

Naszym celem jest dostarczenie klientowi szybkiego, efektywnego i ekonomicznego rozwiązania w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy świadomi jakie koszty i problemy generuje przestój spowodowany awarią linii produkcyjnej lub elementu skomplikowanej i często unikalnej maszyny. Oczywiście pomagamy w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, sugerujemy remonty, zaopatrzenie się w części zapasowe ale niespodziewane awarie urządzeń elektronicznych zdarzają się praktycznie w każdym zakładzie.

Ze swojej strony gwarantujemy pełne zrozumienie potrzeb Klienta i dołożenie wszelkich starań aby nasi Klienci mogli skupić się na procesach produkcyjnych, optymalnym wykorzystaniu swoich maszyn i urządzeń mając wsparcie w nas w sytuacjach awaryjnych.

Proces naprawy sprzętu jest skrócony do minimum dzięki wprowadzonym standardom diagnozowania i testowania sprzętu, szybkiemu dostępowi do światowych baz danych części zamiennych oraz rozwiniętej logistyce.

Zgłoś naprawę online krok 1 z 2

Czym się wyróżniamy?

Fachowa pomoc, zadzwoń! +48 601 402 816

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.